Ashley Boyer - přesvědčená, že trpí neplodností

Jedním z nejneobvyklejších příběhů je vyprávění Ashley Boyer. Děvče z malého městečka bylo znásilněno poté, co se přestěhovalo do New Yorku a bylo uneseno obchodníky s bílým masem, kteří z ní chtěli udělat prostitutku. Když se bránila a snažila se utíkat, jeden z pasáků ji brutálně znásilnil.
Naštěstí se Ashley nakonec podařilo utéci. Zhruba po měsíci začala trpět ranní nevolností, návaly špatné nálady a plačtivosti. Přestože děvče bylo přesvědčeno o tom, že trpí neplodností, koupilo si za dolar těhotenský test. Když na něm uviděla dvě čárky, přepadla ji zuřivost a zároveň zoufalství. „Jak jsem mohla otěhotnět s tak odpudivým chlapem? To musí být zlý sen, to nemůže být pravda,“ opakovala si neustále. Bratranci, který u ní právě byl, se svěřila, že nechce a že nenávidí dítě, které v ní roste.
Když se znovu uklidnila, uvědomila si, že potrat přece jen nepřichází v úvahu. Těhotenství se u ní totiž objevilo poté, co jí lékaři sdělili, že je neplodná. „Bylo to znamení od Boha,“ říká Ashley Boyer a dodává, že s výjimkou toho jediného hysterického okamžiku nikdy nebrala myšlenku na potrat vážně. „Potrat je vražda a já přece nejsem vražedkyně,“ uvědomila si a v tom okamžiku se rozhodla, že dítě přijme. „Adopce pro mě nebyla řešením, věděla jsem, že mým úkolem je přijmout a vychovat to dítě,“ dodává.
„Teď jsem šťastná, že mám zdravého synka. Je to ta nejlepší věc, jaká se mi kdy přihodila, a z hloubi duše věřím, že mi toto dítě dal Bůh, aby mi zachránil život. Kdybych je neměla, dále bych šla cestou špatných rozhodnutí a teď už bych klidně mohla být mrtvá,“ říká. Nakonec zdůrazňuje, že bez ohledu na to, jak byl její syn počat, změnil její život k lepšímu. „Teď ho často brávám na modlitební shromáždění před potratovými klinikami, abychom společně zachraňovali nenarozené děti,“ uzavírá Ashley Boyer.

Se svolením převzato z informačního oběžníku HPŽ ČR 4/2013 - https://prolife.cz/?a=15&id=3