Vítejte na našem webu

Web je určen pro nastávající maminky, především ženy, které těhotenství zaskočilo, ochromilo či šokovalo. Prostě všem, které s těhotenstvím nepočítaly, a nyní se potýkají s myšlenkou co dál. Někdy nejjednodušší a nejrychlejší řešení není nejlepší a jediné (velmi často je těmto ženám jako alternativa nabízen potrat).

Náš web chce těmto ženám pozitivně a konkrétně ukázat, že je možné jejich dítě (minimálně) donosit a darovat mu život. To za ně nikdo neudělá a zde je jejich nezastupitelná role. Potřebují však i k tomuto kroku mnohé z nich dodat odvahu a potřebné informace, aby nemusely dělat ukvapené a bolestné rozhodnutí.

Projekt „Nech si mě“ je psán z pozice dítěte, které v ženě - matce pod jejím srdcem vzniklo, roste a vyvíjí se, spoluprožívá s ní její strachy a obavy, ale i radosti. Chce být hlasem nemluvícího, hlasem volajícího k srdci matky.

 

Pište nám prosím své náměty, postřehy, rady, co by měl náš web obsahovat, jsme rádi za každou zpětnou vazbu. 

 

Na webu uveřejňujeme informace o organizacích, které nabízí pomoc těhotným ženám v náročné životní situaci, zveřejňujeme kontakty na Azylové domy pro těhotné. Také chceme nabídnout informace o možnostech dítě donosit a nabídnout ho k adopci – konkrétní rady a postřehy, co by měla matka v této situaci podniknout.

Chceme též podpořit ženy, které již podstoupily umělý potrat či zažily potrat spontánní, v jejich vyrovnávání se s tímto zážitkem. Chceme poskytnout informace, které se týkají tzv. postabortivního stresového syndromu.

               Naše logo na váš web:

Novinky

Přidán nový odkaz do oddílu odkazy

20.07.2013 20:48
Dnes přidán odkaz na organizaci "Pro Femina" - poradnu pro nastávající matky v Německu. Pro čtenářky se znalostí němčiny vřele tyto stránky pro nechtěně či neplánovaně těhotné doporučujeme- https://www.vorabtreibung.net/

Do oddílu Spřátelené weby

15.07.2013 21:24
Dnes vložen nový odkaz na web: Dlouhá cesta - pomoc pro rodiče, kteří přežili své dítě www.dlouhacesta.cz V rámci této organizace projekt Prázdná kolébka -pomoc pro ženy po spontánním potratu.

Vložen do sekce Příběhy nový článek o Matějovi a jeho statečných rodičích....

23.06.2013 21:34
Děkujeme za tento Příběh a šíříme dál...

Děkujeme Nadaci Naše dítě

12.04.2013 19:26
POděkování patří také Nadaci Naše dítě, odkazuje nás na svém facebooku - zde: www.facebook.com/nasedite.cz

Máme radost ze šíření informace o našem webu

07.04.2013 19:08
Máme velkou radost, že informace o našem webu se pomalu šíří dál... Například zde se můžeme o tomto přesvědčit: https://www.tehotenstvi.cz/novy-web-pro-maminky-ktere-uvazuji-o-ukonceni-tehotenstvi-nechsimecz

Dnes je den na podporu Nenarozených dětí

25.03.2013 20:45
K tomuto dni chtěla autorka webu web doplnit, zprovoznit. Částečně se již tento "plán" naplnil, ale přesto chceme web stále doplňovat, vylepšovat, pracovat na něm. Uvítáme zpětnou vazbu od čtenářek! Také máme radost z toho, že na nás odkazují některé weby - více viz sekce Spřátelené weby. Je to...

Přidány do sekce příběhy

25.01.2013 19:56
Dnes jsme přidali do sekce Příběhy 2 nové příspěvky. Děkuji těmto statečným ženám, že se s námi podělily o svůj životní příběh!!!

Začínáme vytvářet náš web

30.08.2012 21:58
Pište nám prosím své náměty, postřehy, rady, co by měl náš web obsahovat, jsme rádi za každou zpětnou vazbu. Také můžete psát (anonymně) své příspěvky do oddílu webu "Příběhy"). Děkujeme!
<< 1 | 2